יועצת שינה לתינוקות

יועצת שינה לתינוקות

יועצת שינה לתינוקות – לישון טוב יותר לחיות טוב יותר

שינה היא מרכיב התפתחותי חשוב מאוד בילדים; עד גיל שנתיים, התינוק שלכם ישן כ-9,500 שעות(!) – כלומר, כ-13 חודשים מתוך 24 החודשים הראשונים של חייו יעברו עליו בשינה. שינה טובה היא אחת הדברים החשובים ביותר עבור תינוקות ופעוטות: בזמן השינה נחים התינוקות לקראת יום מלא בפעילות, המוח שלהם מתפתח ומערכות הגוף נרגעות ומתמלאות אנרגיה. בעזרת ליווי של יועצת שינה לתינוקות, התינוק שלכם יוכל לישון בצורה טובה יותר, ממושכת יותר, וכתוצאה מכך גם אתם תוכלו לנוח ולאגור כוחות ליום הבא.

למה התינוק שלי לא מצליח להירדם?

עבור חלק מהתינוקות, נדמה ששינה טבעית כמו נשימה (הרגלי שינה לתינוק). הם נרדמים בקלות, יכולים לישון גם באור או ברעש ונהנים משנת לילה ארוכה וחסרת הפרעות. תינוקות אחרים, לעומת זאת, מציגים דפוסי שינה בלתי צפויים ואינם יכולים לישון שנת לילה שלמה בלי הפרעה. הורים שילדם אינו ישן בלילה נכנסים למעגל מסחרר של עייפות, עצבנות וחוסר רוגע המשפיעים על כל הבית.

מחקרים מראים ששינה אצל תינוקות היא התנהגות נרכשת הנשענת על השעון הביולוגי ותלויה במגוון גורמים ביניהם גורמים גנטיים, סביבתיים, משפחתיים ועוד. עם ההדרכה הנכונה כל תינוק, גם התינוק חסר השקט ביותר, יכול ללמוד לישון שנת לילה שלמה. 

יועצת שינה לתינוקות מוסמכת

אצל שלי הדרכת הורים, במסגרת הליווי של יועצת שינה לתינוקות, אני אספק מבט מקצועי על הרגלי השינה של התינוק ואבחן מכלול של גורמים סביבתיים שיכולים להשפיע על שינה ביניהם אכילה, סביבת שינה, טקס הכנה לשינה, ועוד. ייעוץ השינה לתינוקות ניתן לתקופה של בין שבועיים לחודש וחצי ויעזור לתינוקכם להגיע סוף סוף לשנת לילה שלמה, בלי הפרעות.

לקבלת ייעוץ שינה וליווי מקצועי, צרו קשר בטופס המצורף או הרימו טלפון למספר 054-2340444

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
יועצת שינה לתינוקות

אולי יעניין אותך גם

הרגלי שינה

הרגלי שינה

יצירת הרגלי שינה לתינוק  לכל תינוק יש הרגלי שינה שונים.

תאמו פגישה עכשיו
שיחת ייעוץ ראשונה במתנה
הירשמו לניוזלטר