חיתולס

חיתולס

חיתולס – איך להשתחרר מחיתול של התינוק שלכם?

מזל טוב! כבר עשיתם את הצעד הראשון והקשה ביותר – פתחתם את הראש ושקלתם אלטרנטיבה לחיתולים. הורות מודרנית הפכה לשם נרדף לחיתולי קקי ופיפי, תינוקות עם פריחות וזיהומים.
אנחנו בחיתולס מאמינים שזה לא צריך להיות ככה. חיתולס מציעה גישה טבעית, עדינה והגיינית לדאוג לצרכי התינוקות. שיטת חיתולס מעניקה להורים הזדמנות מדהימה להתחבר לתינוקות שלנו, לכבד את האינסטינקטים שלהם ולחנך אותם באמצעות תקשורת מובנית ומכובדת.

נשמע מרתיע לנסות משהו כל כך חדש,  כל כך מהפכני וכל כך רדיקלי. החדשות הטובות הן, שזה בכלל לא קשה.

מתי הכי טוב להתחיל?

אין תשובה נכונה לשאלה זו. תינוקות נולדים עם שליטה על הסוגרים שלהם מלידה, ולכן עליכם להחליט מתי הזמן המתאים למשפחה שלכם. אתם יכולים להתחיל בלידה, לחכות מעט או להתחיל ברגע שתחליטו להיפרד מהחיתולים (הדרכת הורים).

איך מתחילים? מתבוננים

תינוקות מבטאים את הצרכים שלהם כל הזמן. הם מודיעים לנו שהם רעבים, קר להם, זקוקים לחיבוק או צריכים להתפנות. תקשורת עם תינוקות לוקחת זמן וסבלנות על מנת לפענח בדיוק מה מבקשים התינוקות. אז המקום הכי טוב להתחיל הוא התבוננות (גמילה מחיתולים).

רוב התינוקות עושים את צרכיהם בנקודות זמן מסוימות לאורך היום. לימוד הקצב הטבעי של תינוקכם יסייע להצביע על הזמנים הטבעיים שלהם. זמני הסיר הנפוצים הם עם ההשכמה, לאחר נסיעה ברכב, במהלך האכלה או אחריה ואחרי שהיו במנשא או בעגלה.

אנחנו הכי ממליצים הוא לאפשר לתינוקות להיות חיתולס, נטולי חיתולים. שחררו את החלק התחתון של התינוק ותנו להם זמן פנוי על מחצלת אטומה למים או בחוץ ביום שמש.

לכל התינוקות יש את הסימנים שלהם לפני שהם זקוקים לסיר. יש תינוקות שמשתתקים, אחרים עשויים לעוות את פנים או לרטון כאשר הם צריכים לעשות קקי, לחלקם פתאום יכולה להיות הבעת פנים ריקה. רוב ההורים, גם בעת שימוש בחיתולים, יודעים מתי התינוקות שלהם עושים את הצרכים שלהם (גמילה מבקבוק), חשבו כמה קל ונכון שפועלים לפי אינטואיציה ומשתמשים בסיר, מבלי צורך להחליף חיתולים.

חיתולס – גמילה מחיתולים בכל גיל עם שלי הדרכת הורים.

היי, אני שלי, מדריכת הורים בהכשרתי, יועצת שינה מוסמכת בשיטת small talk, מומחית לשפת התינוקות, מדריכת הנקה , גמילות ומה שביניהן.

אני פה לעזור לכם בכל תהליכי הגמילה – אם זה גמילת חיתולס, גמילה נקייה ( גמילה הדרגתית ובריאה), גמילה מלוכלכת (התחלתם גמילה ומתקשים להמשיך). עם הניסיון הרב שלי בתחום והידע שצברתי למעלה מ 20 שנה אשמח לייעץ לתמוך בכם בתהליכי גמילה מחיתולים.

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
הדרכת הורים לתינוקות | חיתולס

אולי יעניין אותך גם

תאמו פגישה עכשיו
שיחת ייעוץ ראשונה במתנה
הירשמו לניוזלטר