הדרכת הורים

הדרכת הורים - כאן בשבילכם

אחד הקשרים החשובים ביותר בין בני האדם הוא הקשר בינם לבין הוריהם. אולם הורים רבים לילדים בגילאי 0-3 חווים תחושות של חוסר אונים וחוסר שליטה מול ילדיהם כאשר זה מגיע לאבני דרך התפתחותיים כגון שינה, גמילה מהנקה  או גמילה מחיתולים, פיתוח תקשורת וכו’. 

הדרכות הורים מאתגרת הורים לשנות את דפוסי הפעילות המשפחתיות במטרה להביא לחיי משפחה רגועים, שמחים ושלווים יותר. הדרכת הורים לתינוקות מספקת הכוונה ותמיכה בלתי משוחדים ועוזרים לכם להבין ולזהות את הצרכים שלכם כמו גם של התינוק שלכם ולשמור טוב יותר על רווחת התא המשפחתי.

הירשמו לניוזלטר

אז מה זה הדרכת הורים?

הורות היא החוויה המיוחדת ביותר שאנשים רבים עוברים – אך היא יכולה להיות גם הקשה ביותר. ללמד את ילדכם לישון, לאכול, לדבר, וללכת לשירותים יכולים להיות משימות קשות מאוד. עם מספר היועצים – בעיני עצמם וספרי ההורות הזמינים (כל אחד מהם טוען שמצא את הדרך המושלמת לגדל את ילדכם), קל להרגיש מוצפים במידע סותר.

הדרכת הורים לגיל הרך היא שירות שמטרתו לספק לכם ידע, הדרכה, כלים ותמיכה רגשית, כל זאת ללא שיפוט או דעות קדומות. בניגוד לייעוץ משפחתי שיש לו מגוון יתרונות משלו, ייעוץ להורים מתמקד כיצד אתם כהורים משפיעים על התנהגות התינוק שלכם.

אנחנו כאן כדי לייעץ לכם

ייעוץ להורים מספק טיפולים או אופנים שונים המסייעים להורים להבין טוב יותר את סגנון ההורות הטבוע בהם וכיצד למצוא בתוך עצמם את הכוחות להיות ההורה הטוב ביותר לילדיהם. כאשר הורה מצויד בידע כיצד להתנהל מול ילדיו הוא מסוגל להפנות את מלוא תשומת הלב להחזרת ההרמוניה לבית.

לקבלת הדרכת הורים וליווי מקצועי,
צרו קשר בטופס המצורף או הרימו טלפון למספר 054-2340444